Autorka

Nazywam się Justyna Pruszyńska, w internetowym świecie podpisuję się jako Nyx, Nyks, Lady_Nyks, Rozczochrana Nyx.

Mieszkam w Łodzi, mieście fabrykantów i kinematografii. Jestem studentką Politechniki Łódzkiej i uczę się aż na czterech wydziałach połączonych w "Kolegium Towaroznawstwa" na kierunku (kto zgadnie?) Towaroznawstwo
Chociaż swoją przyszłość wiążę z przedmiotami ścisłymi, w czasie wolnym zajmuję się szeroko pojętą kulturą. Kocham pisać opowiadania, wiersze, przemyślenia w formie luźnych notatek. Gram na gitarze, śpiewam, fotografuję i nagrywam filmy na youtube jako Rozczochrana Nyx. Czytam książki i oglądam filmy oraz japońskie anime, chodzę na wystawy, do teatru i filharmonii. Jeżdżę na koncerty, zloty i konwenty oraz... kiedyś sama koncertowałam z 1 Łódzką Orkiestrą Gitarową.

Nie samą kulturą jednak człowiek żyje, więc również odczytuję i interpretuję składy ubrań, żywności i kosmetyków, uczę się prowadzić higieniczny i ekologiczny tryb życia, smacznie gotuję, biegam i uprawiam fitness oraz cały czas stawiam sobie nowe wyzwania.

Mówią na mnie "oryginalna indywidualistka", gdyż mam słabość do mówienia tego, co naprawdę myślę, interesowania się rzeczami innymi niż wszyscy (które dla innych wydają się dziwne lub bezsensowne) i ubierania się tak, by na pewno wyróżnić się z tłumu. 

Jestem enneagramiczną siódemką ze skrzydłem osiem - 7w8 , Numerologiczną jedynką, Strzelcem oraz Małpą.

Więcej o mnie: 

Moje sekrety, którymi dzieliłam się na łamach tego bloga 
Trochę prywaty podczas oTAGowanych. 

Social media:
Youtube: Rozczochrana Nyx
Fanpage: Nie boję się ukulturalnienia!
Ask.fm: Rozczochrana Nyx
Instagram: LadyNyks
Last.fm: justine-rocks 
Filmweb: Lady_Nyks 
Lubimyczytać: Nyx

Kontakt: 
justyna.pruszynska@gmail.com