Wiosenne porządki na półkach.

Podczas układania książek na regale, stwierdziłam, że jest wiele takich egzemplarzy, których nie przeczytałam i mi się nie spieszy (a motywacja do sięgnięcia po nie sięga zera) lub takich, do których już nigdy nie wrócę. Tak więc po co mają się kurzyć u mnie, jak mogą znaleźć lepszy dom i być kochane? ;)

Chętnie się wymienię na książki figurujące tutaj: http://lubimyczytac.pl/polka/2929/chce-przeczytac/lista lub tu http://lubimyczytac.pl/polka/588836/przeczytalam-ale-chce-miec-na-wlasnosc/lista
Lub też sprzedam, wszystkie ceny podałam na blogu Targu z Książkami, po konkrety zapraszam poniżej:

Te książki szukają domu:
Dopisek po aktualizacji: jak na razie udało mi się wymienić/sprzedać już 5 książek! Dziękuję :)
Lista po wymianach: 
Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem, a nie wymianą to po ceny zapraszam: tu, tu, tu lub tu.

A Wam życzę udanego Lanego Poniedziałku (bez przeziębienia!) i zmykam czytać książkę, o której już wiem, że nie oddam za nic! :)

12 komentarzy:

 1. Też zabrałam się ostatnio za wiosenne porządki - kilka książek oddaję znajomym i na facebooku, inne wymieniam przez lubimyczytac i fintę :)

  PS. Może powinnaś spróbować z wystawieniem ich na fincie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm, pomyślę o tym, jak będę miała problem ze znalezieniem chętnych tu na blogu i na lubimyczytać ;)

   Usuń
 2. Ha, też uzbierała mi się kupka książek, które jak najbardziej nadają się na wymianę, także będę puszczać w obieg albo wystawię na Allegro, choć mimo wszystko wolałabym mieć w zamian książkę na półce, choć groszem w portfelu nie gardzę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy interesują Cię książki w j. angielskim? Bo z chęcią wymieniłabym się na "Nieśmiertelność zabije nas wszystkich". Moja oferta to The Darkest Night plus mogę dorzucić jeszcze :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Angielski - ok, tyle że Geny raczej nie trawię, czytałam po polsku "Mroczny Szept" i bardzo średnio mi się podobał ;)

   Usuń
  2. Rozumiem :). Widziałam na liście, to zaproponowałam, bo nic innego nie posiadam :). Mam jeszcze tylko Atrofię, ale sama jej jeszcze nie przeczytałam.

   Usuń
 4. Bardzo chętnie kupiłabym od Ciebie "Nieśmiertelność..." (oczywiście o ile nie dojdzie do skutku transakcja z Barbarą) i "Nocną zmianę" - także kupno, z racji, że nie mam książek z listy, o której napisałaś. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. mnie też by się przydały porządki, ale nie mam serca rozstać się z żadną książką. nawet tą najbardziej dla mnie słabą i mizerną.

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie, spróbuj wystawić na fincie, na pewno tam znajdziesz "kupców" :)

  OdpowiedzUsuń
 7. I bardzo dobrze, ja na razie mam zbyt skromną kolekcję książek, aby je sprzedawać, biblioteki to na razie dla mnie najlepsze rozwiązanie:)
  M.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja jestem zaciekawiona książką "Dzieci Demonów", za "Lament" Intryga Królowej Elfów". Jeśli ta pozycja ci nie pasuje mam jeszcze kilka innych do zaoferowania. Możesz napisać na heyday@onet.pl

  OdpowiedzUsuń