Wyniki konkursu!

Wyniki chciałam opublikować już wczoraj, ale gdy tak czytałam te Wasze komentarze, to byłam coraz mniej przekonana o słuszności mojej decyzji i tym sposobem musiałam się przespać z ostatecznym werdyktem. Wyróżniłam cztery wypowiedzi (chyba nie trudno się domyślić które) i rozmyślałam nad nimi naprawdę długo. Zawsze dziwiłam się, jak można w "Tańcu z gwiazdami" oceniać różne style tańca w tej samej kategorii, bo jestem zwolenniczką sprawiedliwości totalnej. Dlatego było mi tak trudno, gdy miałam wybrać jeden komentarz - każdy z Was zainspirował się kompletnie inną tematyką... Posłuchałam więc serca i odpowiedź na moje niezdecydowanie znalazła się prawie że od razu:


Wygrywa KASIA (inka144@interia.pl) 

Dlaczego? Dlatego, że potrafiła mnie przekonać, że warto przeczytać "P.S. Kocham Cię" (oglądałam film, ale książkę też mam na półce :) ) i wyciągnęła bardzo trafne wnioski z lektury. Wydają się oczywiste, bo wszyscy nam trąbią na okrągło "Wykorzystuj każdą minutę swojego życia", czy "Śpieszmy się kochać ludzi..." i tak dalej, ale to tylko słowa. Znacznie lepiej wpływają na nas takie zdania, gdy tworzymy je sami, w swojej głowie, zainspirowani jakimś wydarzeniem, czy dziełem. W pakiecie dostałam jeszcze rekomendację filmu "Odrobina nieba" i bardzo ładny cytat:
„Fruń do księżyca, a jeśli ci się nie uda, i tak znajdziesz się pośród gwiazd.”
Także z czystym sercem mogę powiedzieć głośno, że w końcu wyłoniłam zwycięzcę! :) 

A Kasię bardzo proszę o wysłanie swoich danych adresowych na mojego maila: nyx.against.phoenix@gmail.com, a książka wraz z drobnymi "umilaczami" do czytania zacznie swoją wędrówkę już w poniedziałek :)

9 komentarzy: