Kreativ Blogger.

Bardzo mi miło, że zostałam wyróżniona w tejże kategorii przez Skarletkę, chociaż bloga prowadzę od stycznia :) Żeby sobie na ten tytuł w pełni zasłużyć, jutro jadę po kolejną porcję książek i zasiadam do zaległych recenzji!

Nie znalazłam nigdzie ograniczeń co do treści nominowanych blogów, więc oto moje trzy typy:
1. Agna83. Za to, że na jej blogu można znaleźć naprawdę obszerne i ciekawe recenzje książek, filmów, muzyki... słowem wszystkiego po trochu. Do tego ciekawy szablon.
2. Oliwiora. Za tworzenie ciekawych zestawów ciuchów, za inspirujące fotografie miejsc tudzież przedmiotów. Oraz za świetną jakość i kompozycję tychże fotek.
3. Tina/Julia - nie wiem dokładnie, bo nie podałaś swojego imienia. Jednakże pamiętając, że była u Ciebie notka z wegańskimi pierniczkami w kształcie liter, które ułożyłaś w imiona, postanowiłam zajrzeć raz jeszcze ;) - Za masę ciekawych pomysłów na coś zdrowego do zjedzenia. Wspaniała rzecz dla kogoś, kto nie spożywa mleka i produktów mlecznych, a chce sobie zrobić smaczne śniadanie. Dzięki Tobie pierwszy raz w życiu przemogłam się i zakupiłam tofu :)

3 komentarze:

 1. Dziękuję za nominację. :)
  Widzę, że nie tylko mnie ujął "Pan Ibrahim i kwiaty Koranu".

  Pozdrawiam
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. O, Justyna! Super blog, będę zaglądać! :)
  I dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziekuję bardzo, moja siostra Julia strasznie się usmiała z faktu, że została wzieta za mnie:)

  OdpowiedzUsuń