Stosik [2]


Jestem przerażona.
Tak, naprawdę jestem przerażona.
Mój nowy stos zawiera 9 książek (minus nowa powieść Dana Browna "Zaginiony symbol", którą właśnie w drugim pokoju próbuje czytać moja mama, ale 'Eurosport' mojego ojca skutecznie jej w tym przeszkadza), do przeczytania poza stosem jeszcze są 4, w mojej księgarni w Manufakturze jest przecena -25% na cały asortyment, w Empiku "hity w niższych cenach" do wtorku, trochę pieniędzy mi jeszcze zostało i są ferie. I rok do matury i dużo nauki. Ratunku.
A wczoraj przez dziesięć godzin siedziałam i czytałam bez przerwy i znowu mam małą obsuwę z recenzjami ;)
Dwie książki na samym dole doszły do mnie dzisiaj, moje nowe zaadoptowane dzieci (ale ja jestem normalna!) od tego pana, który postanowił oddać je w dobre ręce. Ładnie się prezentują, mam nadzieję, że równie przyjemnie będzie się je czytać :)

5 komentarzy:

 1. Witaj,
  Stosik prezentuje się imponująco. Mam nadzieję, że dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się cieszę, że mam znajomości w bibliotece co mi odłożą konkretne tytułuły. Teraz też mam cug czytania. Wczoraj nie chciałam filmu oglądać tylko książkę czytać. Rok temu było to nie do uwierzenia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny stosik - tym bardziej mnie cieszy, że znam tylko "Piątą górę" i "Zieloną milę". O reszcie chętnie u Ciebie poczytam :) A do Empiku i w ogóle do żadnych księgarni na razie nie chodzę (no, chyba że po "Hakawati"), bo jak zobaczyłam, ile nieprzeczytanych książek stoi na półce...:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lirael - dziękuję bardzo i tez mam taką nadzieję ;)
  Agna83 - u mnie było podobnie. Ale nadal mam takie dni, kiedy wolę moją wyobraźnię po prostu schować w kieszeń i cieszyć sie obrazem podanym na tacy.
  Skarletko - a ja oczywiście chętnie opiszę, jak tylko skończę czytać! Też powinnam przestać chodzić koło księgarni, bo w środku czuję się jak człowiek mocno uzależniony

  OdpowiedzUsuń
 5. "Wampir z przypadku:" - wygląda zachęcająco, z niecierpliwością czekam na recenzję :)
  Do księgarni nie zaglądam - jestem na małym odwyku :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń